Kategorie
24 maj 2022

Nowość na rynku mikroinwerterów fotowoltaicznych !

DS3D - podwojenie wydajności najpotężniejszej serii „podwójnych” mikroinwerterów

Lider w branży technologii mikroinwerterów AP Systems rozszerza swoją gamę „podwójnych” mikroinwerterów trzeciej generacji o model DS3D, osiągający bezprecedensową moc wyjściową 1800 W, do którego możemy przyłączyć 4 moduły PV o dużej mocy (2x2moduły w serii). Z dwoma niezależnymi MPPT, zaszyfrowanym sygnałem Zigbee, DS3D korzysta z całkowicie nowej architektury.

Innowacyjna i kompaktowa konstrukcja sprawia, że produkt jest wyjątkowy, jednocześnie maksymalizując produkcję energii. Komponenty są otoczone silikonem, aby zmniejszyć obciążenie elektroniki, ułatwić rozpraszanie ciepła, poprawić właściwości wodoodporne i zapewnić maksymalną niezawodność systemu dzięki rygorystycznym metodom testowania, w tym przyspieszonym testom żywotności. Dostęp do monitorowania energii 24/7 za pośrednictwem aplikacji lub portalu internetowego ułatwia zdalną diagnostykę i konserwację.

Ze sprawnością na poziomie 97% APsystems DS3D zmienia zasady gry w dziedzinie zarówno domowych jak i komercyjnych instalacji fotowoltaicznych.

W przypadku mikroinwertera DSD3, należy pamiętać, że korzysta on z innego kabla niż seria DS3, dlatego w swojej ofercie będziemy mieć odpowiednio przystosowany kabel.

Dostawa planowana jest na drugą połowę czerwca.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej.

Proszę czekać, trwa ładowanie...